Культиватор причепний КМСО-4

Обладнання компаній партнерів - виробників сільскогосподарського обладнная для обробітку грунту. Постачальник - компанія ТОВ «Арлан»

Призначення культиватора КМСО-4

Культиватор навесной КМСО-4Культиватор КМСО-4 призначений для передпосівної обробки грунту, знищення бур'янів і догляду за парами з одночасним боронуванням.

Відрізняється від аналогів посиленою рамою (рама виконана з квадратних труб пов'язаних в просторову дворівневу ферму), посиленим гряділь (виконаним з квадратної труби у формі трикутника), бугеля системою кріплення осей важелів коліс.

Технічні характеристики культиватора КМСО-4

Назва та опис показника Значення показника
Ширина захвату, м

4

Продуктивність за час чистої роботи, га

до 4

Робоча швидкість, км/ч

до 10

Глибина обробітку, см

4-12

Габаритні розміри

4440х4050х858

Маса, кг

795

Агрегується з тракторами класу тяги

1,4

Культиватор КСВ-4 причіпний, з універсальними стрілчастими лапами (захопленням 270 і 300 мм) з амортизаторами пружинного типу, агрегатується з тракторами тягового класу 1,4.

Культиватор може комплектуватись в навісний модифікації і комплектуватися розпушувальними лапами на S-образних стійках. Культиватор з S-образними стійками призначений для суцільного обробітку грунтів, у тому числі засмічених каменями.

Важливо! При регулюванні глибини обробки залишати достатню робочу глибину ходу пружини.
При недотриманні цієї рекомендації пружини не зможуть правильно відпрацьовувати обхід перешкод стійкою культиватора, що призводитиме до виходу з ладу самої стійки і її кріплення. При необхідності рекомендуємо замовити спеціальні подовжені або укорочені пружини.