Культиватор суцільного обробітку ґрунту КСО-8

Обладнання компаній партнерів - виробників сільскогосподарського обладнная для обробітку грунту. Постачальник - компанія ТОВ «Арлан»

Культиватор КСО-8 в сложенном, транспортном состоянии

Призначення культиватора КСО-8

Культиватор КСО-8 призначений для суцільної, передпосівної обробки ґрунту і догляду за парами. Комплектується культиватор КСО-8 знімними гряділями, встановленими у чотири ряди і обладнаних амортизаторами пружинного типу, на яких установленні універсальні стрілчасті лапи шириною захвату 330 мм, які забезпечують перекриття при обробці 60 мм на сторну.

Культиватор поставляється укомплектованим катком планкового типу попереду якого встановлена вирівнююча планка із зубами. Комплект постачання може бути змінений або доповнений за бажанням замовника, пружинною бороною і пристосуванням для агрегатування зубових борін. Комплектація взаємозамінна.

Технічні характеристики культиватора КСО-8

Назва, опис показника

Значення показника

Робоча ширина захвату, м 8,0
Маса, кг, не більше 2650,0*
Габаритні розміри в транспортном положенні, мм:  
- довжина 5310,0
- ширина 4400,0
- вbсота 2970,0
Габаритні розміри в робочому положенні, мм:  
- довжина 5350,0
- ширина 7900,0
- висота 1750,0
Дорожній просвіт, мм 300,0
Марка силової установки Тракт. кл. 30 кН
Робоча швидкість, км/ч 10,0-12,0
Глибина обробітку грунту, см 4,0-12,0
Продуктивність, га/ч:  
- основна 6,64
- змінна 4,85
- експуатаційна 4,78

Особливості експлуатації культиватора КСО-8

При в'їзді на оброблюваний загін, тракторист опускає за допомогою гідросистеми лапи культиватора в робоче положення. Лапи за рахунок кута обробітку, ваги і швидкості входять в грунт на задану глибину. Леза лап підрізають коріння бур'янів. Грунт, піднімаючись по лапі і падаючи з неї, кришиться, за рахунок чого поверхня поля вирівнюється. Для кращого розбивання грудок і вирівнювання поверхні поля, культиватор оснащується зубовими боронами.

Регулювання робочих параметрів культиватора

  1. Регулювання глибини обробки: регулюється опорними колесами. При піднатті коліс культиватора глибина обробки збільшується і навпаки. Підйом і опускання коліс проводиться механізмом регулювання
  2. Рівномірність глибини обробки: виробляється стисненням пружини на штанзі - при стисненні пружини глибина ходу лапи збільшується.
  3. Рівномірність глибини обробки: зміною положення стійки на гряділь - необхідно послабити драбину і перемістити стійку.

Важливо! При регулюванні глибини обробки залишати достатню робочу глибину ходу пружини.
При недотриманні цієї рекомендації пружини не зможуть правильно відпрацьовувати обхід перешкод стійкою культиватора, що призводитиме до виходу з ладу самої стійки і її кріплення. При необхідності рекомендуємо замовити спеціальні подовжені або укорочені пружини.

Варианти виготовлення культиватора КСО-8

Культиватор КСО-8 з катком

Культиватор КСО-8 з каткомКультиватор КСО-8 з катком

Культиватор КСО-8 з пружинною бороною

Культиватор КСО-8 з пружинною бороною

Культиватор КСО-8 з пристроєм агрегування зубових борон

Культиватор КСО-8 з пристроєм агрегування зубових боронКультиватор КСО-8 з пристроєм агрегування зубових борон