Довідкова інформація

Рейтинг сіялок: John Deere, Great Plains, Kinze, Bourgault, Monosem, Amazone

Критеріями оцінки сівалок наші експерти-практики порахували якість посіву, надійність, універсальність, адаптованість до українських реалій, співвідношення ціна/якість, а також організацію техобслуговування. Кількісні показники з випуску сівалок вітчизняного виробництва нам надали в Міністерстві промислової політики України.

Важливим показником стала купівельному зарубіжних моделей сівалок, як нових, так і вживаних , яку експерти визначали, звернувшись до реєстраційних документів митного контролю 2008 - перших трьох кварталів 2009 року. На жаль, коли ми звернулися до ексклюзивних дилерам деяких зарубіжних брендів, не всі погодилися підтвердити або уточнити цифри, отримані при обробці митних даних.

Сівалка пневматична Gaspardo МТ. Технічні характеристики і призначення

Сівалка gaspardo mtСівалка GASPARDO МТ ідеально відповідна цілям сучасного сільського господарства, з максимальною продуктивністю при мінімальних витратах.

За своїми технічними характеристиками забезпечує якісну роботу на підготовленому грунті (традиційний посів), а також на грунтах з мінімальною підготовкою (мінімальна оранка), або за наявності залишків рослин.

Культиватор причепний КМСО-4

Обладнання компаній партнерів - виробників сільскогосподарського обладнная для обробітку грунту. Постачальник - компанія ТОВ «Арлан»

Призначення культиватора КМСО-4

Культиватор навесной КМСО-4Культиватор КМСО-4 призначений для передпосівної обробки грунту, знищення бур'янів і догляду за парами з одночасним боронуванням.

Відрізняється від аналогів посиленою рамою (рама виконана з квадратних труб пов'язаних в просторову дворівневу ферму), посиленим гряділь (виконаним з квадратної труби у формі трикутника), бугеля системою кріплення осей важелів коліс.

Культиватор суцільного обробітку ґрунту КСО-8

Обладнання компаній партнерів - виробників сільскогосподарського обладнная для обробітку грунту. Постачальник - компанія ТОВ «Арлан»

Культиватор КСО-8 в сложенном, транспортном состоянии

Призначення культиватора КСО-8

Культиватор КСО-8 призначений для суцільної, передпосівної обробки ґрунту і догляду за парами. Комплектується культиватор КСО-8 знімними гряділями, встановленими у чотири ряди і обладнаних амортизаторами пружинного типу, на яких установленні універсальні стрілчасті лапи шириною захвату 330 мм, які забезпечують перекриття при обробці 60 мм на сторну.

Технологія виготовлення пружин кручення

ПОРЯДОК ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ

Виті пружини в залежності від їх розмірів і матеріалу виготовляютьсяабо способом холодної навивки (невеликі і середні пружини з дроту діаметром до 8 мм), або способом гарячої навивки (великі пружини).

Типовий порядок основних операцій технологічного процесу виготовлення пружин, які навиваються в холодному стані, наступний:

Інші рекомендовані матеріали сайту