Ми взяли участь у виставці «АГРО 2013» / Київ

виробник пружин ПП «Полонез-Авто» взяв участь у виставці Агро-2013 / Київ22-25 травня в Києві, на території національного комплексу «Експоцентр України» проходила щорічна виставка «Агро-2013». Наша компанія брала теж участь у цій виставці.

На стендах компанії була представлена ​​продукція нашої компанії - пружини для сільськогосподарського обладнання та машин.

Виставка «Агро-2013» є найкрупнішою щорічною подією для всієї сільськогосподарської галузі України, на якій компаній-учасники та гості могли представити свої новинки, напрацювання, продукцію, обмінятися контактами і контрактами.

Менеджери компанії дуже задоволені результатами участі у виставці, так як була презентована власна пружинна продукція для сільгоспвиробників, укладені ряд успішних і взаємовигідних контрактів. Також для всіх відвідувачів стенду нашої компанії, роздавались інформаційні бюлетні та каталоги пружинного продукції.

Особливий інтерес викликав у відвідувачів виставки викликали пружини для сільськогосподарської техніки імпортного виробництва: John Deer, Ягуар, Марал, New Holland та інших.

Нижче представлений короткий фотоогляд стенду компанії ПП «ПОЛОНЕЗ-АВТО» та її участі у виставці «Агро-2013», зразки пружин, які були представлені відвідувачам виставки