Для зниження вартості пружинної продукції, проведено енергоуаудит виробництва

Енергоаудит пружинного виробництва в «Полонез-Авто»У лютому 2013 року, компанія ПП «ПОЛОНЕЗ-АВТО» розпочала енергоуадит власного виробництва пружин і пружинного продукції, який був закінчений на початку квітня цього ж року.

В результаті було проведено комплексне обстеження паливно-енергетичної діяльності виробничих цехів і приміщень компаній, з метою отримання достовірної інформації про обсяг використовуваних енергоресурсів, показниках енергоефективності та виявлення потенційних можливостей енергозбереження.

Кінцевою метою проведення енергоаудиту було поставлено завдання скорочення витрат на енергоносії та розробка ефективних заходів щодо зниження витрат в енергопостачанні і поліпшення показників використання енергоресурсів, отримання можливості зниження відпускної вартості продукції для свої постійних клієнтів на 5-12% для різних категорій пружин.

Очікуваний результат від проведення процедури енергоаудиту - зниження собівартості продукції, що випускається, доведення показників енергоефективності до європейських норм. У кінцевому підсумку ці заходи повинні сприятливо позначитися на вартості виробленої продукції для клієнтів.

Фактичні результати енергоаудиту на виробництві пружин

  1. Були виявлені більше десятка об'єктів з підвищеним енергоспоживанням більш ніж на 16%.
  2. Змінено технологічні цикли використання виробничого оорудованія. В результаті цих змін компанія отримала можливість економії електроенергії на 4% при виробництві пружинного продукції.
  3. Для реалізації всього комплексу заходів в компанії введена нова структурна одиниця - служба енергетика.
  4. Очікуваний термін завершення всіх заходів для виконання рекомендацій енергоаудиту - до кінця 2013 року.