Чекаємо наших клієнтів і партнерів на виставці «АГРОПРОМ-2014»

Виставка «АГРОПРОМ-2014»Наше виробниче підприємство ПП «Полонез-Авто» візьме участь у національній виставці агротехнологій «АГРОПРОМ -2014», яка проходитиме з 19-го по 21-е лютого 2014 р., в місті Дніпропетровську.

На виставці «АГРОПРОМ -2014» наша компанія представить:

  • Зуби пружинні та граблини для грунтообробної техніки та сільгоспобладнання;
  • Пружини для борін і навісного сільськогосподарського обладнання;
  • Пружини для автомобілів і мототехніки

Ми взяли участь у виставці «АГРО 2013» / Київ

виробник пружин ПП «Полонез-Авто» взяв участь у виставці Агро-2013 / Київ22-25 травня в Києві, на території національного комплексу «Експоцентр України» проходила щорічна виставка «Агро-2013». Наша компанія брала теж участь у цій виставці.

На стендах компанії була представлена ​​продукція нашої компанії - пружини для сільськогосподарського обладнання та машин.

Для зниження вартості пружинної продукції, проведено енергоуаудит виробництва

Енергоаудит пружинного виробництва в «Полонез-Авто»У лютому 2013 року, компанія ПП «ПОЛОНЕЗ-АВТО» розпочала енергоуадит власного виробництва пружин і пружинного продукції, який був закінчений на початку квітня цього ж року.

В результаті було проведено комплексне обстеження паливно-енергетичної діяльності виробничих цехів і приміщень компаній, з метою отримання достовірної інформації про обсяг використовуваних енергоресурсів, показниках енергоефективності та виявлення потенційних можливостей енергозбереження.

Кінцевою метою проведення енергоаудиту було поставлено завдання скорочення витрат на енергоносії та розробка ефективних заходів щодо зниження витрат в енергопостачанні і поліпшення показників використання енергоресурсів, отримання можливості зниження відпускної вартості продукції для свої постійних клієнтів на 5-12% для різних категорій пружин.

Інші рекомендовані матеріали сайту